Blog

Temizlik Bezi


Doku, boyut ve şekillerine göre temizlik bezi farklı çeşitlere ayrılır. Ayrıca yüzey silme amacıyla kullanılan temizlik bezleri, mutfak, bilgisayar temizleme ve araç temizliği gibi alanlarda kullanılanmaktadır.

Piyasada bulunan temizlik bezi çeşitleri yer bezi, mutfak bezi, cam bezi ve toz bezi olarak sınıflandırılabilir. Mikrofiber bezi, temizlik bezi üretimini yapmaktayız. Banyoda, masa temizliğinde, yer temizliğinde, cam temizliğinde, otomobil temizliğinde kullanılır. 

Firmamızda temizlik bezinde geniş ürün yelpazesi ile ürünlerin imalatı ve satışı yapılmaktadır. Kuru yada ıslak olarak yüzeye uygulanan temizlik bezi kaliteli olmalıdır. 

40 yıldır temizlik bezleri ve mikrofiber bezi üreten firmamız temizlik bezleri sektörünün önde gelen firmalarındandır. Temizlik bezleri çeşitleri; mikrofiber temizlik bezleri, güderi cam bezi, temizlik bezi, sarı bez, araç içi temizlik bezleri, cam bezi, extra mikrofiberli cam bezi gibi farklı kullanım alanlarına göre adlandırılmıştır.Sitemizden temizlik bezi ürünlerimize bakabilir, temizlik bezleri ihtiyaçlarınız için bizi arayabilirsiniz.

Temizlik bezleri temizlenecek alan ve yüzeylerin özelliklerine ve sabun ve deterjanın türüne göre değişkenlik gösterir. Çok sayıda temizlik bez çeşidi firmamızda bulunmaktadır. Entegre işletmemizde üretmek istediğiniz temizlik bezleri için bizimle irtibata geçebilirsiniz. 

Bez seçimi temizliğin ve hijyenin kalitesi açısından büyük fark yaratır. Yanlış temizlik bezi kullanımının temizliğin uygulandığı bölgeye zarar vermesi de söz konusu olabilir. Bu nedenle temizlik bezlerini seçerken kullanım alanlarının dikkatle incelenmesi yararlı olur. Temizlik bezlerinin fiyatları ise ürünün özelliğine göre değişiklik göstermektedir.

Ofis, cam, ayna, mobilya, araç, banyo, tuvalet, wc, klozet, pisuar gibi tüm alanlarda kullanılan temizlik bezleri kullanılacak alana göre tercih edilmelidir. Firmamızda çok amaçlı temizlik bezleri de üretilmektedir. 

Türkiye de ilk ve tek entegre işletmesinde üretmek istediğiniz her ürün için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kırk bir yıllık bilgi birikimi ile Türkiye'de ilk Mikrofiber bez üreticisi olmaktan gururluyuz. Bir çok ürün çeşidi üretmek ve ülke ekonomisine katkı sağlamak adına mutluyuz. En iyi kalite ve en iyi fiyat ile hizmetinizdeyiz. 

Kaliteli temizlik bezi üreticisi arıyorsanız ve ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız bizi arayabilirsiniz. Firmamız sektörün öncü firmalarından olan Wikro, kaliteli mikrofiber ürünleri üretmektedir.

Wikro bez üreticisi olarak firmamız kaliteden şaşmadan daima en iyi fiyat ve geniş ürün yelpazesi ile üretimden müşteri memnuniyetine kadar her açıdan en iyi hizmeti sunmakta ve faaliyetlerine devam etmektedir.  


Blog