Blog

Mikrofiber Bez


Mikrofiber Bez kullanım alanları oldukça geniştir. Mutfakta, banyoda, arabada ve genel kullanımda dayanıklı yapısıyla en büyük yardımcınız olacaktır. Ev ve iş yerlerinde temizlik bezi olarak kullanılmaktadır.

Mikrofiber Bez yapısından dolayı emiş gücü sayesinde yüzeylerdeki suyu kolaylıkla emer. Mikrofiber, sentetik elyaftan yapılmaktadır. Mikrofiberlerin en bilinen çeşitleri ise polyester, poliamit ya da bunların karışımlarından üretilir.

Mikrofiber bezin toz bırakmaması da diğer temizlik bezlerine nazaran daha çok tercih edilmesinin sebeplerinden biridir.  Endüstriyel temizlik sektöründe temizlik şirketlerinin bir numaralı tercihidir. Mikrofiber temizlik bezi, hastane, ev, ofis, araç temizliği başta olmak üzere her alanda kullanılır. Doğru kullanım tarzı ile hiçbir yüzeye çizilme gibi sorunlar oluşturmadan gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Yapısından dolayı gözenekleri minimum tozu hapsetmektedir.  Aynada veya araçlarınızda tüm detayları temizlik gerektiren her yerde rahatlıkla kullanabilirmektedir.

Wikro Mikrofiber firmamız microfiber bezleri, temizlik bezleri, güderi bez, cam bezi gibi ürünler üretmektedir. Mikrofiber bez hem kuru olarak, hemde ıslak kullanılabilir. Kuru kullanımda genellikle toz almak için tercih edilen bu bezler tüm yüzeylerde kullanılabilmektedir. Mikrofiber bezler temizlediğiniz herhangi bir yerin üzerinde ki bulunduğu tozları özel tasarlanmış gözeneklerinde hapseder. Tabii kullandığınız bezin mutlaka kaliteli bir mikrofiber olması gerekmektedir. Zaten kaliteli mikrofiberler kiri ve tozu hapsederler. yüksek kaliteli mikrofiber temizlik bezleri banyolar için ideal temizlik imkanı sunar. 

Mikrofiber dokusu sayesinde her türlü yüzeyden yağ, kir ve parmak izi gibi lekeleri kolayca temizler. Otomobil kaporta ve camlarında, metal ve parlak yüzeylerde standart bezlere göre silmesi veya temizlemesi daha kolaydır. 

Kaliteli Mikrofiber Bez üreticisi arıyorsanız ve ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız bizi arayabilirsiniz. Firmamız sektörün öncü firmalarından olan Wikro, kaliteli mikrofiber ürünleri üretmektedir.

Temizlik bezi, güderi bez veya cam bezi konularında bilgi almak için diğer makalelerimize göz atabilirsiniz.

Türkiye de ilk ve tek entegre işletmesinde üretmek istediğiniz her ürün için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kırk bir yıllık bilgi birikimi ile Türkiye'de ilk Mikrofiber bez üreticisi olmaktan gururluyuz. Bir çok ürün çeşidi üretmek ve ülke ekonomisine katkı sağlamak adına mutluyuz. En iyi kalite ve en iyi fiyat ile hizmetinizdeyiz. 


Blog