Blog

Güderi bez


Bu makalemizde Güderi bezi hakkında bilgiler bulacaksınız. Temizlik ve parlatmak konusunda güderi bezleri bir çok yüzeyde tercih edilir. Yüzey silinirken kullanılan bezin kalitesi temizliği ve parlatmayı kolaylaştırır.

Güderi bez
çok yumuşak, esnek, çok hafif ve iyi su emme özelliğine sahip derilerden üretilmektedir. Güderi bez kuyumculuğun vazgeçilmez aksesuarıdır. Araç camlarını silmekte de kullanılan güderi bez çok çeşitli amaçlarla kullanılmaktadır. Gözlük camı, parlak yüzey ve tıbbi malzemelerin temizliği içinde tercih edilir.

Doğal güderi bez iz bırakmadığı için tercih edilir. Cam silerken ve kurularken, su leksi, hav ve tüy bırakmadığı için mikrofiber güderi bezler tercih edilir. Araçların iç temizliğinde (kaporta,camlar,torpido ve kokpit) kullanılabilir. Cam temizliği ve araç temizliği dışında mücevher temizliği, mermer temizlemek amacıyla da kullanılır. Güderi bez ile yüzeyleri kolayca iz bırakmadan parlatabilirsiniz. Güderi bez ayakkabı temizliğinde, ayna temizliğinde, monitör, cep telefonu temizliğinde yüzeylerde hav bırakmadan,parlatarak siler.

Güderi bezleri üreten firma Wikro, uzun yıllar çeşitli ürünler üretmekte ve bu sektörde daima müşteri memnuniyetini önemseyerek kaliteli ürünler üreterek faaliyet göstermektedir.  

Temizlik bezi üretiminde en sık kullanılan materyaller pamuk, elyaf, güderi ve polyesterdir. Bu materyallerin emiş gücü birbirinden farklı olduğu için kullanım alanlarına göre tercih edilmelidir. Güderi bezleri üreticisi olan firmamız geniş ürün yelpazesi ile güderi bezleri, mikrofiber bezi ve diğer tüm temizlik bezlerinden üretmektedir. Temizlik bezi üretiminde en sık kullanılan materyaller pamuk, elyaf, güderi ve polyesterdir. Bu materyallerin emiş gücü birbirinden farklı olduğu için kullanım alanlarına göre tercih edilmelidir. Güderi bezleri üreticisi olan firmamız geniş ürün yelpazesi ile güderi bezleri, mikrofiber bezi ve diğer tüm temizlik bezlerinden üretmektedir. 

Kaliteli Güderi bez üreticisi arıyorsanız ve ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız bizi arayabilirsiniz. Firmamız sektörün öncü firmalarından olan Wikro, kaliteli güderi bezlerrında bilgi almak için diğer makalelerimize göz atabilirsiniz. Temizlik bezlerinde kullanılan mikrofiber teknolojisi en küçük toz zerresinin dahi bez tarafından anında yüzeyden alınmasını ve hapsedilmesini sağlar. 

Temizlik bezi, Mikrofiber bez veya cam bezi konularında bilgi almak için diğer makalelerimize göz atabilirsiniz. 

Türkiye de ilk ve tek entegre işletmesinde üretmek istediğiniz her ürün için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kırk bir yıllık bilgi birikimi ile Türkiye'de ilk Mikrofiber bez üreticisi olmaktan gururluyuz. Bir çok ürün çeşidi üretmek ve ülke ekonomisine katkı sağlamak adına mutluyuz. En iyi kalite ve en iyi fiyat ile hizmetinizdeyiz. Blog