Blog

Cam bezi


Bu makalemizde cam bezi hakkında bilgiler bulacaksınız. Temizlik ve parlatmak konusunda cam bezleri bir çok alanda tercih edilir. Cam bezi araç camlarında, gözlük camlarında, monitör temizliğinde, televizyon temizliğinde kullanılmaktadır. Ev ve iş yerleri camlarında, gökdelen camları temizliğinde de kullanılmaktadır. Cam bezleri çeşitlerinden mikrofiber üstün parlaklık etkisi, özel ipliği ve mikrofiber dokusu sayesinde iz bırakmaz. 

Cam hemen kir ve iz gösteren maddedir. Cam temizliği yaparken kullanılan cam bezinin kalitesi cam temizliğini kolaylaştırır. Cam bezleri çeşitlerinden imal ettirmek için firmamızı arayabilirsiniz.

Tüm cam, ayna, pencere, LCD ekran, tablo, metal, ve mobilya camlarında, mücevher temizliğinde kullanılır. Cam bezi yüzeyde hav ve iz bırakmamalıdır.

Mikrofiber cam bezi otomobil kaporta ve camlarında, metal ve parlak yüzeylerde standart bezlere göre silmesi veya temizlemesi daha kolaydır. 

Mikrofiber cam bezleri geliştirilmiş mikrofiber yüzeyi sayesinde cam ve ayna gibi parlak yüzeylerdeki kiri, yağlı lekeleri ve parmak izlerini kolaylıkla temizler. Cam bezleri özel yapısı sayesinde cam, pencere, ayna gibi tüm parlak yüzeylerde hav ve iz bırakmaz. Tabiki kullanılan cam bezi kaliteli olmalıdır. Cam bezi üreticisi firmamızda üretmek istediğiniz her ürün imal edilmektedir.

Firmamız cam bezi üreticisi olarak müşterilerine kaliteli ürünler sunmayı hedeflemekte ve 40 yıldır bu sektörde faaliyet göstermektedir. Firmamızda cam bezleri uygun fiyatlar ile kaliteli üretilmektedir. 

Kaliteli cam bezi üreticisi arıyorsanız ve ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız bizi arayabilirsiniz. Firmamız sektörün öncü firmalarından olan Wikro, kaliteli cam bezleri üreterek faaliyetlerini sürdürmektedir. Temizlik bezi, güderi bezi veya mikrofiber bezi konularında bilgi almak için diğer makalelerimize göz atabilirsiniz. Mikrofiber cam bezlerinden söz etmek gerekirse temizlik bezlerinde kullanılan mikrofiber teknolojisi en küçük toz zerresinin dahi bez tarafından anında yüzeyden alınmasını ve hapsedilmesini sağlar. Bu yüzden cam temizliği ve parlatma işleminde artık mikrofiber cam bezleri tercih edilmektedir

Türkiye de ilk ve tek entegre işletmesinde üretmek istediğiniz her ürün için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kırk bir yıllık bilgi birikimi ile Türkiye'de ilk Mikrofiber bez üreticisi olmaktan gururluyuz. Bir çok ürün çeşidi üretmek ve ülke ekonomisine katkı sağlamak adına mutluyuz. En iyi kalite ve en iyi fiyat ile hizmetinizdeyiz. Blog